Watchlist (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: No users available.
hr: Nema korisnika.

en: No users selected.
hr: Nisu odabrani korisnici.

en: Deleted
hr: Uklonjeno
