Watchlist (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: No users available.
id: Tidak ada anggota.

en: No users selected.
id: Tidak ada pengguna yang dipilih.

en: Deleted
id: Terhapus
