Watchlist (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: No users available.
it: Nessun utente disponibile.

en: No users selected.
it: Nessun utente selezionato

en: Deleted
it: Eliminato

en: Watchlist
it: Elenco watchlist
