Watchlist (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: No users available.
km: គ្មាន​អ្នក​ប្រើ ។

en: No users selected.
km: គ្មាន​អ្នក​ប្រើបានជ្រើស ។

en: Deleted
km: បាន​លុប
