Watchlist (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: No users selected.
lt: Nariai nepasirinkti.

en: Deleted
lt: Pašalinta
