Watchlist (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: No users available.
lv: Nav lietotāju.

en: No users selected.
lv: Neviens lietotājs nav izvēlēts.

en: Deleted
lv: Dzēsts
