Watchlist (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: No users available.
nl: Geen gebruikers beschikbaar.

en: No users selected.
nl: Geen gebruikers geselecteerd.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Everyone
nl: Iedereen
