Watchlist (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: No users available.
pl: Brak dostępnych kont użytkowników.

en: No users selected.
pl: Nie wybrano użytkowników.

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Everyone
pl: Każdy
