Watchlist (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: No users available.
pt: Não existem utilizadores disponíveis.

en: No users selected.
pt: Não existem utilizadores selecionados.

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Everyone
pt: Todos
