Watchlist (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: No users available.
ro: Nu sunt utilizatori disponibili.

en: No users selected.
ro: Nu sunt utilizatori selectaţi.

en: Deleted
ro: Şters
