Watchlist (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: No users available.
sk: Žiadny používatelia.

en: No users selected.
sk: Žiadni používatelia nie sú vybraní.

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Everyone
sk: Každý
