Watchlist (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Created
sq: Krijuar

en: No users available.
sq: Asnjë përdorues në dispozicion.

en: No users selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë përdorues.

en: Deleted
sq: Eleminuar
