Watchlist (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: No users available.
sv: Inga användare tillgängliga.

en: No users selected.
sv: Inga användare valda.

en: Deleted
sv: Borttaget
