Watchlist (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: No users available.
th: ไม่มีผู้ใช้ในระบบ

en: No users selected.
th: ไม่ได้เลือกผู้ใช้

en: Deleted
th: ลบแล้ว
