Watchlist (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: No users available.
vi: Không có người dùng nào.

en: No users selected.
vi: Không có người dùng nào được chọn.

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Edit:
vi: Sửa:
