Watchlist (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: No users available.
ca: No hi ha usuaris disponibles.

en: No users selected.
ca: No s'ha seleccionat cap usuari.

en: Deleted
ca: Eliminat
