Watchlist (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: No users available.
he: אין משתמשים זמינים.

en: No users selected.
he: לא נבחרו משתמשים.

en: Deleted
he: נמחק
