Watchlist (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: No users selected.
jv: Ora ānā panganggo sing dipilih.

en: Deleted
jv: Dibusak
