Watchlist (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: No users available.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: No users selected.
tr: Kullanıcı seçilmedi.

en: Deleted
tr: Silindi

en: Everyone
tr: Herkes
