Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: error
ast: fallu

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Details
ast: Detalles

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: warning
ast: avisu
