Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: error
bs: greška

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Details
bs: Detalji

en: Today
bs: Danas

en: warning
bs: upozorenje
