Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: error
cy: gwall

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Update
cy: Diweddaru

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Details
cy: Manylion

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: Today
cy: Heddiw

en: warning
cy: rhybudd

en: Filter by message type
cy: Hidlo yn ôl math y neges

en: notice
cy: hysbysiad
