Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Development
de: Entwicklung

en: Type
de: Typ

en: error
de: Fehler

en: Date
de: Datum

en: Message
de: Benachrichtigung

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Update
de: Aktualisieren

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Module
de: Modul

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Location
de: Ort

en: Severity
de: Schweregrad

en: Today
de: Heute

en: warning
de: Warnung

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: Filter by message type
de: Nach Nachrichtentyp filtern

en: notice
de: Hinweis

en: Search term
de: Suchbegriff

en: This week
de: Diese Woche

en: This month
de: Diesen Monat

en: This year
de: Dieses Jahr

en: Date Range
de: Datumsbereich
