Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: error
fi: virhe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Update
fi: Päivitys

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Today
fi: Tänään

en: warning
fi: varoitus

en: notice
fi: huomautus

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: This year
fi: Tämä vuosi
