Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: error
gl: erro

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Update
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Module
gl: Módulo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Details
gl: Detalles

en: Referrer
gl: Referente

en: Today
gl: Hoxe

en: warning
gl: advertencia

en: Filter by message type
gl: Filtrar por tipo de mensaxe

en: notice
gl: aviso
