Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: error
gu: ભુલ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Details
gu: વિગતો

en: Today
gu: આજે

en: warning
gu: ચેતવણી

en: notice
gu: ખુલાસો
