Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: error
jv: salah

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Today
jv: Dinā iki

en: warning
jv: weling

en: notice
jv: Woro-woro
