Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: error
ka: შეცდომა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Update
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Today
ka: დღეს

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: notice
ka: შენიშვნა
