Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: error
kk: Қате

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: warning
kk: ескерту

en: notice
kk: хабарлама

en: This week
kk: Бұл апта
