Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: error
km: កំហុស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: warning
km: ព្រមាន

en: Filter by message type
km: ត្រង​តាម​ប្រភេទ​សារ

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់
