Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ
