Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: error
mr: तृटी

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Update
mr: अपडेट

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: notice
mr: सूचना
