Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Update
oc: Metre a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Module
oc: Modul

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: Today
oc: Uèi

en: warning
oc: avertiment

en: Filter by message type
oc: Filtrar per tipe de messatge

en: notice
oc: notícia
