Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ
