Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: error
ro: eroare

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Update
ro: Actualizare

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Location
ro: Locația

en: Severity
ro: Gravitate

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referință

en: Today
ro: Azi

en: warning
ro: atenţie

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Filter by message type
ro: Filtrare după tipul de mesaj

en: notice
ro: notă
