Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: warning
ug: دىققەت
