Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: error
vi: lỗi

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Update
vi: Cập nhật

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Details
vi: Chi tiết

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Today
vi: Hôm nay

en: warning
vi: cảnh báo

en: Filter by message type
vi: Lọc theo kiểu thông điệp

en: notice
vi: chú ý

en: This week
vi: Tuần này
