Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: error
af: fout

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser

en: warning
af: waarskuwing

en: Filter by message type
af: Filtreer met boodskaptipe

en: notice
af: notisie
