Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: error
az: səhv

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Update
az: Yeniləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Details
az: Detallar

en: Referrer
az: İstinad edən
