Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Update
ca: Actualitza

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: Today
ca: Avui

en: warning
ca: avís

en: Filter by message type
ca: Filtra per tipus de missatge

en: notice
ca: notícia

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any
