Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Filter by message type
dz: འཕྲིན་དོན་དབྱེ་བའི་སྒོ་ལས་ བཙགས།

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
