Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: error
el: σφάλμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Update
el: Ενημέρωση

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Module
el: Μονάδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Today
el: Σήμερα

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Filter by message type
el: Διαλογή κατά τύπο μηνύματος

en: notice
el: ειδοποίηση
