Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: error
et: veateade

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Update
et: Uuenda

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Today
et: Täna

en: warning
et: hoiatus

en: notice
et: märkus
