Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: error
fil: mali

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Update
fil: Gawing bago

en: All
fil: Lahat

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: warning
fil: babala

en: notice
fil: paunawa
