Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Development
fr: Développement

en: error
fr: erreur

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Update
fr: Mettre à jour

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Details
fr: Détails

en: Referrer
fr: Référent

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: warning
fr: avertissement

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: Filter by message type
fr: Filtrer par type de message

en: notice
fr: information

en: This week
fr: Cette semaine

en: This month
fr: Ce mois

en: This year
fr: Cette année

en: Date Range
fr: Intervalle de dates
