Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: error
hy: սխալ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Today
hy: Այսօր

en: warning
hy: զգուշացում

en: notice
hy: տեղեկացում
