Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: error
it: errore

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Update
it: Aggiorna

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Module
it: Modulo

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Hostname
it: Nome host

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Details
it: Dettagli

en: Today
it: Oggi

en: warning
it: avviso

en: Filter by message type
it: Filtra per tipo di messaggio

en: notice
it: avviso

en: This week
it: Questa settimana

en: This month
it: Questo mese

en: This year
it: Quest'anno

en: Date Range
it: Intervallo di date
