Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: error
ja: エラー

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Update
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Module
ja: モジュール

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Details
ja: 詳細

en: Referrer
ja: リファラ

en: Today
ja: 今日

en: warning
ja: 警告

en: Filter by message type
ja: メッセージのタイプによる絞り込み

en: notice
ja: 注意

en: This week
ja: 今週

en: This month
ja: 今月

en: This year
ja: 今年
