Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: error
mn: алдаа

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Referrer
mn: Хандагч

en: warning
mn: сануулга

en: notice
mn: мэдэгдэл
