Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: error
nn: feil

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: warning
nn: åtvaring

en: notice
nn: varsel
